Wynik badania beta-HCG a brak miesiączki od lipca
Witam ostatnią miesiączkę miałam 23 lipca trwała 7 dni. Dodam, że od czerwca moj cykl się zmienił i nie wynosi już 29 dni tylko 33. Byłam na Usg dopochwowym ale nic nie było widać data usg ( 4. 08 ) Po tym usg kilka dni później wykonałam badanie krwi beta hcg która wynosi 691, 000 a w macicy dalej nic nie widać dlaczego ?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji należy powtórzyć badanie USG. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza ginekologa.