Wynik badania beta-HCG - czy jestem w ciąży?

Witam, mam 22 lata, nie mam okresu od 2 tygodni, jestem osłabiona, senna, mam zawroty głowy. Byłam na badaniu u ginekologa, powiedział, że jest ciąża 2-3 tygodnie, ale żeby to potwierdzić, kazał mi zrobić badanie beta-HCG. Wynik badania 0,1 mlU/ml w zakresie referencyjnym (moja norma to < 5,3), pod tym napisane "ciąża". Co to oznacza? Okresu dalej nie mam, badanie to robiłam 3 dni temu. Czy mam wziąć tabletki na wywołanie okresu? I czy to możliwe, żeby lekarz się pomylił? A może mam zrobić badanie jeszcze raz? Proszę mi powiedzieć. NIE UKRYWAM, ŻE STARAMY SIE Z MĘŻEM OD 2 MIESIĘCY O DZIECKO :(

Witam serdecznie,
wynik badania beta-HCG jest wiarygodny po 7-10 dniach od zapłodnienia. W Pani przypadku poziom beta-HCG wyklucza ciążę. Dla pewności proszę powtórzyć badanie za 2-3 dni. Gdyby kolejny wynik wykluczył ciążę, a miesiączka nadal się nie pojawiała, konieczna jest kolejna wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam