Wynik badania bHCG a powiększona macica

witam chciałam zapytać czy ja jestem czy nie jestem w ciąży bhcg 121,55 8 dni póżniej 2426,17 a ginekolog nic nie widzi po za powiększoną macicą

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik beta-hCG jak najbardziej może być wynikiem wczesnej ciąży. Brak ciąży w USG może być wynikiem zbyt wczesnego etapu ciąży. Teoretycznie warto jednak mieć na uwadze także ciążę pozamaciczną.