Wynik badania bHCG z 7 tygodnia ciąży

Witam.7.10.2014 byłam na wizycie u lekarza.Według OM było to 6 tyg i 6 dni ciąży.Na Usg był widoczny pęcherzyk ale bardzo mały bo tylko 6 mm i nic w nim nie było widać,Pani Doktor zleciła HCG które miałam zrobić następnego dnia i powtórzyć po 48 h.Oto wyniki: Wynik z środy 1415,05 a z piątku 2119,39.Czy to prawidłowy przyrost?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyrost jest prawidłowy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.