Wynik badania biopsji piersi u 29-latki

Witam, mam pytanie odnośnie wyniku badania kolejnej biopsji piersi. "w rozmazach stwierdzono liczne komórki nabłonka grucz. z cechami nieznacznego polimorfiz,u w płatach, grupach rozproszone. w wiekszosci płatów widoczne komórki mioepitelialne. w tle pojedyncze frag.poscieliska,rozproszone komorki miopiteliane,krew.rozpoznanie:atypia-prawdopodobnie łagodna." w drugiej piersi kategoria C@ bez atypii. Do tej pory mialam na wynikach fibroadenome. czy to to samo? pozdrawiam

Obraz cytologiczny może odpowiadać Fibroadenoma (włókniakogruczolakowi = zmianie łagodnej); pierwsza zmiana (atypia prawdop.łagodna) - zalecam biopsję gruboigłową / mammotomiczną; druga zmiana - do obserwacji okresowej (chodziłe rozumiem o "C2").