Wynik badania biopsji u 52-latki

PROSZĘ O POMO W ODCZYTANIU WYNIKÓW z biopsji ER 90% / 3+(pozytywne ) PR 90% / 3+( pozytywne Her-2-odczyn ujemny (1+) Ki-67 odczyn dodatni w 10% komórek

Dzień dobry,
Zapraszam na konsultację, gdyż interpretacja wyniku jest niezwykle ważną czynnością lekarską i powinna być przedstawiona pacjentowi na osobistej konsultacji, kiedy jest możliwość spokojnej rozmowy i wyjaśnień.Aby unikać nieporozumień i zachowania prywatności pacjenta nie praktykuję informowania pacjenta na odległość o wynikach badań histopatologicznych.
kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej