Wynik badania błony śluzowej żołądka u 33-latka

Witam Prosze o przetlumaczenie wynikow Błona śluzowa antrum: gastritis chronica (++) activa (++) atrophica (+)> Błona śluzowa trzonu: gastritis chronica (+) activa (+) superficialis

Piotr Pilarski

Błona śluzowa wpustu: zapalenie błony śluzowej żołądka przewlekłe, aktywne, atroficzne. Błona śluzowa trzony: zapalenie błony śluzowej żołądka przewlekłe, ktywne, powierzchowne.

Pozdrawiam.