Wynik badania bronchofiberoskopii

Bronchofiberoskopia. Krtań;wiotkie fałdy nalewkowe powodują w czasie wdechu zamykanie wejscia do krtani;struny głosowe prawidłowo ruchome przy fonacji;tchawica;błona śluzowa prawidłowa;ostroga większa ostra;oskrzela główne prawidłowe;badanie zakończono z powodu dusznosci ze spadkiem saturacji.Nalewka prawa została usunięta,duszność nadal się utrzymuję.Proszę o pomoc,bo już nie wiem,gdzie mam jej szukac.

Witam. Prawdopodobnie napady duszności spowodowane są nieprawidłową budową krtani z wiotkością fałdów nalewkowych. Proszę zgłosić się do laryngologa który wdroży odpowiednie leczenie.