Wynik badania CEA na poziomie 1,99 ng/ml

Wykonalam badanie CEA. Wynik to 1,99 ng/ml palacy< 4,3 niepalacy< 3,4. Czy mam powody do niepokoju czy wynik jest w normie? Z gory dziekuje.

Normy wyników CEA są b.różne w zależności od stwierdzonego lub podejrzewanego nowotworu (nie jest to marker charakterystyczny tylko dla jednego rodzaju nowotworu), proszę udać się do lekarza , który zlecił badanie lub lekarza rodzinnego , zż