Wynik badania cytologii AI BII 2a a1 CIII 1b

Witam, odebrałam właśnie wynik z cytologii, lekarz powiedział ze są komórki nowotworowe. Otrzymałam receptę na leki: Heviran i dopochwowo Albothyl. Kontrola za pół roku. Czy nie powinnam mieć zrobionej kolonoskopii? Mój wynik: AI BII 2a a1 CIII 1b

Lek. Tomasz Budlewski

a ile ma Pani lat? proponuję udac się na konsultację do innego ginekologa. sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki/