Wynik badania czystości pochwy u 30-latki

Bardzo proszę o interpretację wyniku stopnia czystości pochwy:leukocyty 1-2-3wpw, nabłonki 3-4-5wpw, ziarniaki Gramm dodatnie" ",ziarniaki Gramm ujemne "-",pałeczki Gramm dodatnie " ",pałeczki Gramm ujemne "-"; rzęsistek pochwowy nieobecny, drożdże "-",grzyby "-", pałeczki kwasu mlekowego " ", ph"-".

Aleksander Ropielewski

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem opis badania, ale wynika, że wszystko jest w porządku.