Wynik badania D-dimerów do analizy

Proszę o interpretację wyników : d-dimery 0,580 (0-0,500), fibrynogen 158 (150-400), APTT 30.40 (24,00-38,00), INR 1.00 (0.70-1.50), boli prawa noga, praktycznie już cała, a najbardziej od pod kolanem do uda.

Szanowna Pani,

Wyniki badań są prawidłowe. Z uwagi na dolegliwości powinna skontaktować się Pani z lekarzem, który ustali przyczyny bólu nogi. Być może konieczne będzie również wykonanie rtg lub KT kręgosłupa w odcinku L-S. Bardziej szczegółowych informacji udzieli Pani lekarz po dokładnym zbadaniu Pani i jeśli będzie potrzeba zleci dodatkowe, konieczne do postawienia diagnozy badania.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz