Wynik badania D-dimerów po zabiegu operacyjnym serca

Witam! Jestem po operacji na serce (ubytek międzyprzedsionkowy) wykonany w 2010 roku i teraz pojawiły się duszności więc poszedłem do lekarza i dostałem skierowanie na badanie D-dimerów, dziś otrzymałem wynik D-dimer (G49) 0,06. Chciałem zapytać czy to dobry wynik?

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik można jedynie określić na podstawie norm jakie obowiązują w danym laboratorium. Bez norm nie można tego określić. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie jak najszybciej.