Wynik badania echa serca u 62-latki

mam wynik echo serca,zastawka mitralna..płatki zas.o prawid.grub.i wzmożonej echogeniczości także pierścienia.przepł.dopler.E-A,FALA ZWROTNA ŚLAD.AORTA O WZMOŻ.ECHOGEN. ZE ŚCIAN.ZASTAW.TRÓJPŁ. O PRAW.PRZEPLYWACH PŁATKACH NIEPOGRUBIALYCH O WZMOŻ.ECHOGEN.WIDOCZNA OPUSZKA I POCZĄT.ODCINEK AORTY WYSTEPUJĄCEJ NIEPOSZERZONE.ZASTAWKA TRÓJDZIELNA.FALA ZWROTNA 0/1st.zastaw.płucna szer.pnia płuc.w normie V max-0,7/s,bez fali zwrotnej.kurczliwość lewej komory.bez odcinkowych zaburzeń kurczl.EF-60 procent

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne istotne nieprawidłowości. Koniecznie proszę zatem udać się do specjalisty kardiologa, który zlecił badanie. W celu szczegółowej interpretacji należy bowiem zestawić wynik badania z historią Pani choroby/stanem Pani zdrowia.