Wynik badania EEG 23-latka do oceny

Witam zrobiłem EEG i wykazało mi takie cos:WNIOSEK-Zapis spoczynkowy czuwania nieprawidłowy ze zmianami uogólnionymi i napadowymi (artefakt?).FS i HW bez istotnego wpływu na zapis.A 4 miesiece wczesniej robiłem EEG i nic nie wykryło,tak samo miałem 2x tomograf bez kontrastu i tez wszystko w porzadku.Co oznacza ten wynik albo moze jakas pomyłka? Przy badaniu miałem nerwowy trik oczami i brałem tabletki psychotropowe..ps padaczki nigdy nie miałem,a objawy moje to odrealnienie,snieg optyczny

EEG :WNIOSEK-Zapis spoczynkowy czuwania nieprawidłowy ze zmianami uogólnionymi i napadowymi (artefakt?).FS i HW bez istotnego wpływu na zapis.

Niestety nic więcej nie umiem powiedzieć
Dlaczego wykonywano EEG i 2x TK głowy? Czy były napady padaczkowe ?
Do pełnej konsultacji
Pozdrawiam