Wynik badania EEG 50-latki

Co oznacza opis badania eeg. ? Czynnosc pods. eeg zachowana przesunieta w strone czynnosci beta. w odpr.ciemieniowo-potyl.rej sie nieregularnyrytm alfa 9-11 Hz o ampl do 25vV oraz serie czynnosci beta .Rz słabo widoczna. Na tym tle rej sie serie fal theta 6-7Hz w czasie mozguprzedniej lub tylnej w ampl tła, w ok cimieniowej prawej o nieco podwyzszonej ampli dluzszych seriach Hw i Fs nie akt.eeg. Zapis nieprawidlowy. Zmiany dot czynnosci podstawowej oraz w ok ciemieniowej prawej.

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z neurologiem interpretacja zapisu bez jego obejrzenia i znajomości sytuacji klinicznej jest niemożliwa.