Wynik badania EEG i nerwica

Czy jest to zle EEG? Lekarz przed wykonianiem badania stwierdzil Nerwice. Nie przyjmuje lekow. ORZECZENIE: [Zapis o niewielkich zmianach patologicznych w tylno-srodkowej czesci mozgu, wystepujacych sporadycznie, z niewielka przewaga po stronie prawej i tendencja do uogolniania.] W opisie zostalo powiedziane, ze dominuja fale alfa o przewadze rytmu i amplitudzie do. W przed. cz. widoczne sa fale beta. Sporadyczne fale alfa o ostrym rysunku i ostre i nieliczne fale theta, zprzew. w tyl-srod cz.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza