Wynik badania EEG po wypadku komunikacyjnym a bezdechy

Po wypadku komunik mój wynik eeg w zapisie spoczynk niskonapięciowe słabo wyrażone fale beta 15-30/sek, słabo wyrażone alfa 11-13/sek o amplitudzie 20UV. Rz słabo widoczna Fs wodzenie zaznaczone dal średnich częstot bodźca. Nastęne badanie po 5 latach wykazało zapis niskonapięciowy, czynność fal alfa nieobecna, w zapisie występuje wył czynność szybka beta 14-20 Hz. Rz nieobecna, Hw i fotostymulacja nie zmienia zapisu. Występują u mnie po wyp bezdechy od ośrodka centralnego. Co mogę z tym zrobic?

Witam. Przede wszystkim konieczna jest korelacja wyniku eeg z badaniem klinicznym. Zdarza się bowiem że osoby z nieprawidłowym wynikiem eeg nie prezentują żadnych objawów chorobowych. Proszę zgłosić się do neurologa.

Interpretacja subiektywnego opisu lekarza oceniającego mija się z celem, należy zbadać chorego i analizować zapis a nie opis