Wynik badania EEG wykonany w czuwaniu i senności

Witam,wynik EEG:Badanie w czuwaniu i senności bez leczeniaZapis zróżnicowany przestrzennie.Czynn podst w ok. ciemien-potyl składa się z fal alfa8-9Hz o ampl do60uV.RZsłabo zaznaczone.W okolicach skrio -centr rejestrują się rozsiane fale alfa i theta o zmiennej amp do30uV.Na tym tle3xw trakcie badania zarejestr uogólniające się grupy wyostrzonych synchronicznych fal wolnych theta.Orzecz:Zapis podejrzany o zmiany uogólnionewskazane badanie w pełym śnie.Wiem ze jest niepraw. Ale Co to jest??!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie powinno być ocenione w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.