Wynik badania EKG i skurcz komorowy

Witam. Od kilku lat wynik mojego badania EKG to: dodatkowy pojedynczy skurcz komorowy oraz mała progresja załamka R od v1 do v3. Czy czas pójść do kardiologa, czy może jakieś dodatkowe badania, holter albo EKG wysiłkowe? Proszę o odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli nie ma Pan żadnych dolegliwości, to nie ma potrzeby, taki pojedynczy dodatkowy skurcz o niczym nie świadczy.
Pozdrawiam