Wynik badania EKG u 34-latki

Dzień Dobry Robiłam dzisiaj EKG. Proszę o informacje czy wynik jest prawidłowy? HR: 65 (1/min) RR: 916 ms QRS: 66 OT: 385 QTc: 402 P: 88 PQ: 135 Oś QRS: 1 Oś P : -21 Oś T: -23 Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie wynik jest prawidłowy, ale to można ocenić dopiero gdy obejrzy się wynik. Opis ten jest automatyczny i wykonywany przez komputer który nie zawsze podaje prawdziwe wyniki. Konieczne jest aby lekarz obejrzał zapis ekg. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.