Wynik badania EMG 30-latki do analizy

30 lat kobieta, wyniki badanie emg wniosek: elektrofizjologiczne cechy ucisku:korzeni rdzeniowych szyjnych,wybiórczo włókien czuciowych l.n. pośrodkowego(w kanale nadgarstka? uszkodzenie demielinizacyjne) i - l.n. łokciowego w rowku tego nerwu. co to oznacza?

Należy dokładnie ocenić stan neurologiczny, czy było badanie NMR kanału kręgowego odcinka szyjnego ?

Proszę zgłosić się do lekarza, który badanie zlecił, zna pani dolegliwości, objawy i wynik badania przedmiotowego czyli Pani. Pokieruje dalszym postępowaniem.