Wynik badania gastrologicznego 44-letniej osoby do analizy

Witam, mam na imie Katarzyna.Mam wynik badania gastrologicznego: wejscie do antrium ksztaltne,gra perystaltyczna odzwiernika zachowana, opuszka dwunastnicy bz. Sluzowka zoladka zaczerwieniona, w zoladku znaczna ilosc tresci zpolciowej, wpust slabo obkurczajacy sie. Przelyk bz. Dgn. gastropatia zolciowa, niedomykanie sie wpustu, test ureazowy ujemny, czy jest to do wyleczenia? Biore Losec, Tribux forte,Gealcid i Lexotan

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa.