Wynik badania gastrologicznego w kierunku celiakii

Witam właśnie odebrałam wyniki gastrologii córki w kierunku celiakii. Czy mogę prosić o interpretację gdyż wizytę mamy dopiero w przyszłym miesiącu. Kosmyki jelitowe wykształcone, liczba limfocytów śródnabłokowych (CD3+) rzędu 31-36/100 enterocytów. Wg. klasyfikacji Marsha typ 0 wg Corazza stopień A. W podścielisku obecne komórki plazmatyczne, limfocyty oraz dość liczne eozynofile. AGA IgA ujemny AGA IgG dodatnie EMA IGA ujemne EMA IgA ujemna EMA IgG ujmne, TTG IgA 29,83 dod TTG IgG 0,04 dzięki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania powinien zinterpretować specjalista gastroenterolog w oparciu o dane kliniczne. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego w umówionym terminie.