Wynik badania gastroskopii i wrzody żołądka

witam chciałabym dowiedzie się cos na temat wyniku badania gastroskopi mojego ojca dodam od razu ze jest po 50roku zycia od lat cierpi na chorobę wrzodowa i ma grupe krwi 0. A wiec w wyniku wyszlo ze odźwiernik jest zniekształcony i szeroki, opuszka dwunastnicy znacznie znieksztalcona z widocznymi 2-ma owrzodzeniami o obrzeknietych zaczerwienionych fałdach. Linia Z na gornej granicy faldow zoladkowych nieregularna. Sa tez nadżerki wlokniowe i hematyczne. co to może oznaczac?

Witam. Opisane zmiany są następstwem i powikłaniem choroby wrzodowej żołądka. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który wdroży odpowiednie leczenie.