Wynik badania gran 7.20 przy normie 1.4-7.00

witam w morfologi badanie gran mam 7.20 a norma jest 1.4-7.00 co to oznacza z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik przez Panią podany bez zestawienia z objawami chorobowymi i Pani ogólny samopoczuciem, może być pomimo bardzo minimalnego przekroczenia normy wynikiem prawidłowym (może wynikać także z błędu pomiarowego). Proszę o ewentualne powtórzenie badań za jakiś czas i konsultacje z lekarzem, który zlecał badanie celem dokładniejszej interpretacji. Pozdrawiam