Wynik badania hematokrytu

Witam, mam 36 lat jestem kobietą i mój Hematokryt wynosi 36,3, poza tym wszystkie inne wyniki są w normie. Czy mam się dodatkowo przebadać i jeśli tak to pod jakim kątem? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się nie martwić, taki wynik nie świadczy o żadnej patologii, w szczególności jeżeli pozostałe wyniki są dobre. Może Pani powtórzyć badanie za 2-3 miesiące. Pozdrawiam.