Wynik badania histopatologicznego a konieczność dalszego leczenia?

Witam .Rozpoznano u mnie raka piersi zmiana wielkości 1,2 mm we wczesnym stadium potwierdzone MR i biopsją gruboigłową Wynik: carcinoma invasiwum G-1 luminal A,B5,Ki67( )1%komórek Receptory ER(3 )100% Total PgR(3 )100%KOMOREK Total HER-2(0 )-ujemny operowano mnie i jak się właśnie dowiedziałam z badania hist-pat w preparacie pooperacyjnym nie stwierdzono raka.Moje pytanie w związku z tym ,co sie stało ze raka nie ma, jakie będzie dalsze leczenie i czy czekają mnie jeszcze inne badania czy będę musiała przejść radioterapie? Z góry dziękuje za odpowiedź

Takie wyniki się zdarzają i nie oznacza to braku choroby nowotworowej. Postępowanie było jak najbardziej właściwe i liczy się wynik biopsji z oznaczonymi receptorami. W Pani przypadku podczas planowanego leczenia uwzględni się wszystkie przesłanki, aby zapewnić Pani wyleczenie i uniknąć nawrotu choroby.