Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik badania histopatologicznego a zgaga

Witam. Dostałem taki wynik histopatologiczny. Co on oznacza? fragmenty normotypowego nabłonka paraepidermoidalnego z poszerzeniem i przekrwieniem brodawek i niewielkim, przewlekłym naciekiem zapalnym. Historia mojej choroby zaczęła się rok temu w kwietniu. Miałem non stop dzień w dzień zgagę po zjedzeniu czego kolwiek. Zgłaszałem się do lekarza robiłem podstawowe badania i niby wszystko ok. Dostałem emmanerę 20mg. Pomagała mi lecz po jej wybraniu zgaga wracała. Teraz mam chrypkę i ucisk gardle
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Zalety gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Rozumiem że jest to wynik z gastroskopii? wynik przedstawia stan zapalny, bez poznania dokładnie gdzie był pobrany wycinek nie można nic więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa lub lekarza kierującego na badanie. Po przeanalizowanie wszystkich już wykonanych badań i bezpośredniego badania będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety