Wynik badania histopatologicznego endometrium 47-letniej kobiety do analizy

CHCIALAM ZAPYTAC,CO TO OZNACZA CZY MAM RAKA,ROZPOZNIANIE HISTOPATOLOGICZNE FRAGMENTA ENDOCERVICIS HYPERPLASIA ENDOMETRII TYPUS SEIMLEX CUM ATYPIA MINORIS GRADUS FOCALIS F

Przerost prosty z ogniskami atypii małego stopnia oczywiście nie jest rakiem, ale oczywiście konieczna jest Pani wizyta kontrolna z wynikiem u swojego ginekologa. Pozdrawiam