Wynik badania histopatologicznego endometrium i kanału szyjki macicy

Witam, dostałam wynik badania histopatologicznego i chciałabym się dowiedzieć co oznaczają opisy: 1."Wycinki z endometrium" - materiał jak wyskrobiny. 2." Wyskrobiny z kanału szyjki macicy" - materiał nikły. W utrwalaczu "pływa" pojedynczy, drobny, strzępek masy białkowej?, śluzowej? śr.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ilość materiału pobranego podczas zabiegu jest bardzo mała, przez co wynik niestety nie jest diagnostyczny.