Wynik badania histopatologicznego gastroskopii

Witam. Odebrałam dzisiaj wynik badania hispatologicznego gastroskopii., którego rozpoznanie jest następujące: -limfocyty i plazmocyty w górnej warstwie błony śluzowej -granulocyty obojętnochłonne i zmniejszona ilość śluzu z cewach -widoczne pojedyncze bakterie spiralne. ) zapalenie, aktywność, helicobacter pylori -) metaplazja, zanik Do tego wynik morfologii z rozmazem (dane poza normą): %NEUT 23,5% (n. 40-74) %LYMPH 63,2% (n. 10-50) MCH 23 (n. 28-34) Mam się czym martwić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowany Panie, wynik wskazuje na aktywne zapalenie błony śluzowej żołądka. Zalecam wizyte u lekarza prowadzącego celem wprowadzenia postepowania i leczenia. Pozdrawiam