Wynik badania histopatologicznego i Polypi mucosi

Witam serdecznie! Odebrałam wynik badania histopatologicznego ; Wynik badania; Polypi mucosi -A {M-76800}. Fragmenta polipoides endometrii in stadio secretionis -B A-skąpe ,szare B- śred.obfite,szarobrunatne. Pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik to polipy błony śluzowej trzonu macicy. Nie budzi on niepokoju. Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza prowadzącego.