Wynik badania histopatologicznego jelita grubego i cienkiego

Proszę o przetłumaczenie wyników badania: mikroskopowo:jelito grube koniec i i II, jelito cienkie koniec Ii II-sine infiltrationibus neoplasmatis guz: adenocarcinoma mediocriter differentiaum, partium mucinosum, G2 intestini crassi, exulcerans, parties eius tototius infiltrans. Infiltrationes adenocarcinomatosae per continuitem parietis intestini tenui. CK7 /-/, CK 20 /+/, CDX2/++/, Mucykarmin /+/ badanie histopatologiczne pT4b N0 Stange IIIc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
mikroskopowo:jelito grube koniec i i II, jelito cienkie koniec Ii II - bez naciekania nowotworowego. guz - Gruczolakorak jelita grubego miernie zróżnicowany, częściowo śluzówkowy, o pośrednim stopniu złośliwości, wrzodziejący, częściowo naciekający. Nacieki gruczolakoraka przez ciągłość do jelita cienkiego.