Wynik badania histopatologicznego macicy

Witam serdecznie. Mam pytanie. Chodzi o wynik histopatologiczny który brzmi nastepująco:1 W materiale drobne ognisko CIN2 i morfologiczne wykładniki infekcji HPV. 2. Masy śluzu, fragmenty błony sluzowej kanału szyjki macicy, strzepki endometrium fazy proliferacyjnej. Przyszyna zabiegu był zły wynik cytologi w którym wspomniano o dysplazji małego stopnia. Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziekuję.

Witam. Wynik badania również świadczy o obecności dysplazji, wyklucza jednak zmianę o charakterze nowotworowym. Proszę skonsultować go ze swoim lekarzem.