Wynik badania histopatologicznego miąższu piersi

Witam odebrałam dzis wyniki badania histopatologicznego lekarz powiedział mi nie wiele. Bardzo bym chciala o interpretacje tego wyniku dokładniej. Fragment miąższu piersi o wym. 4,5x4x3 cm pokryty płatkiem skóry o wym, 3x1cm. Materiał nieoznaczony. Na przekrojach w sąsiedztwie kremowej tkanki o wyglądzie mastopatii widoczny szary sprężysty guz o wym. 2x2x1.7cm dochodzący do marginesu chirurgicznego . Guz położony jest w odległości 1,5cm od fragmentu skóry.

Wynik jest niepełny; zawiera jedynie ocenę makroskopową - nie podano informacji na temat oceny mikroskopowej. Na tej podstawie nie można nic wnioskować. Oczywiste jest, że ta informacja będzie uzupełniona.