Wynik badania histopatologicznego po poronieniu u 20-latki

witam moja pierwsza ciąza przebiegła prawidłowo 21.07.13r urodziłam zdrowe dziecko. dnia 02.10.2014 miałam zabieg łyzeczkowania po poronieniu wynik histopatologi jest taki 570274- rescidua deciduae necroticae. Pytanie jest takie co oznacza wynik histopatologii i czy jest szansa na poczęcie następnego dziecka i donoszenie ciąży.? Zgóry dziękuję za odpowiedz i Pozdrawiam

Witam,
wynik histopatologii oznacz resztki doczesnej, które uzyskano po zabiegu łyżeczkowania po poronieniu.

Po poronieniu ma Pani takie same szanse na donoszenie prawidłowej ciąży jak i przed poronieniem.

Zaleca się odczekanie 3-6 pełnych cykli miesiączkowych po poronieniu przed następną ciążą.

pozdrawiam!