Wynik badania histopatologicznego po usunięciu zmiany

Dzień dobry! Odebralem wyniki badania histopatologicznego nie umiem sobie poradzic z odczytaniem. Wyglada nastepujaco: - czernaik w wertykalnej fazie wzrostu, rozwinal sie na podlozu wczesniejszego znamienia - grubosc zmiany 0,7mm -wg Clarka III - aktywnosc podzialowa i mitoza/1mm2 - brak owrzodzenia, brak regresji - brak nacieku zapalnego u spodu zmiany Zmiana usunieta w calosci z marginesem tkanek otaczajacych (margines boczny szerokosci 0,5mm, margines gleboki 3mm) Stopien wg AJCC: pT1b

Proszę się niezwłocznie zgłosić do lekarza, który kierował Pana na zabieg usunięcia lub lekarza, który zabieg wykonał. Powiedzą Panu jak należy dalej postępować. Konieczne będą dalsze badania diagnostyczne oraz tzw. docięcie marginesów zmiany.