Wynik badania histopatologicznego polipowatych fragmentów endometrium

Witam, wczoraj odebrałam wynik histopatologii. Rozpoznanie: polipowate fragmenty endometrium bez cech wydzielania, bez rozrostu. Moje pytanie: czy wynik jest dobry i co to dla mnie oznacza? Jakieś dalsze leczenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oznacza to tyle, może pojawić się niekontrolowane krwawienie lub krwawienie miesięczne może się przedłużać. W tej sytuacji wykonuje się zabieg abrazji.