Wynik badania histopatologicznego przy raku piersi u 60-letniej kobiety

Wczoraj odebrałam wyniki mojej 60 letniej mamy z guzem piersi. Lekarz powiedział że ma raka i czeka ja najpierw chemioterapia a potem mastektomia. Błagam o PILNĄ interpretację wyniku histopatologicznego: Rak naciekający piersi bez specjalnego typu(dawny przewodowy), G3 (3+2+3),Kategoria B5b, ER: PSO, ER-0% PGR : PS:0 PGR-0% HER2: 1+ Uwagi: Ki67 90% podtyp biologiczny trójujemny(przewodowy) Jakie są rokowania i szanse na jej wyleczenie? Proszę o pilna odpowiedź.

Witam , nie mogę odpowiedzieć , gdyż nie znam wielkości guza i faktu , czy choroba jest ograniczona tylko do piersi czy jej zasięg jest szerszy. zż