Wynik badania histopatologicznego szyjki macicy 31-latki do analizy

Wynik badania histopatologicznego : wycinki z tarczy szyjki macicy w stanie przewlekłego b.dużego stopnia zapalenia z nadżerką prawdziwą lekko gruczołowatą zepidermizowaną..( coś takiego ). Brałam Albothyl a potem 1 kapsułkę roztworu Solcogyn - 2 smarowania w odstępach 2 tyg. Boli mnie od dłuższego czasu jakby jajnik ( nie jestem pewna). Miałam robione usg , które wykazało, że wszystko jest OK. Lekarz stwierdził, że szyjka tez wygląda b.ładnie. Czy z tego może powstać coś poważnego?

Małgorzata Panek

Jeżeli w badaniu ginekologicznym nie stwierdza się nadżerki , to leczenie było skuteczne. W przypadku niepokojących objawów radziłabym udać się do lekarza. Proszę pamiętać o regularnych kontrolach u ginekologa.
Pozdrawiam