Wynik badania histopatologicznego u 30-latka

witam. miesiac temu odebralem wynik histopatologiczny i nie rozumiem jego tresci. a zawiera ona tak ; z wycinku watroby nasilone zwolknienie z tworzeniem guzkow rzekomych.- cechy marskosci niedokonone. nie rozumiem koncowki tego okreslenia .bardzo prosze o szybka pomoc.dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Chodzi o to, że nie ma biochemicznych cech marskosci wątroby.