Wynik badania histopatologicznego u 53-latka

Dzień dobry!!Odebrałem dzisiaj wynik z histopatologi i prosiłbym o przetłumaczenie. naevus pigmentosus epidermo-dermalis papillomatosus Czy nie powinno być w wyniku jeszcze napisane excisio completa Bardzo dziękuję.

Witam. Wynik badania oznacza znamię barwnikowe skórno-naskórkowe brodawkowe. Termin excisio completa czyli usunięto w całości nie musi być używany jeśli nie ma podejrzenia nowotworu.