Wynik badania histopatologicznego u 69-letniej osoby

WYNIKI BADANIA HISTPATOLOGICZNEGO : ADENOCARCINOMA G - 2 NECROTICANS - AC [ M - 8140 / 3 ] POLYPUS HYPERPLASTICUS - B SĄ TO WYNIKI BADANIA MOJEJ MOJEJ MAMY. MA 69 LAT . PROSZE O PRZETŁUMACZENIE I JAK MOZNA MAMĘ LECZY,CZY MOZNA TEN GUZ USUNĄC LAPARASKOPOWO I CZY BEDZIE PO OPERACJI CHEMIA ? pOZDRAWIAM CORKA AGNIESZKA

Pani Agnieszko, u mamy trzeba jeszcze wykonać wiele badań, o których zdecyduje konsylium w ośrodku onkologicznym, gdzie się Panie powinny zgłosić. Rodzaj zabiegu w tym przypadku jest sprawą marginalną. Proszę zastosować się do wskazówek konsylium w celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności leczenia.