Wynik badania histopatologicznego wyskrobin po poronieniu.

byłam w 9 tyg.ciązy gdy miałam zabieg łyżeczkowania-ciążą obumarła. dzisiaj odebrałam wynik i jest opis-OBFITY,WIŚNIOWO-SZARY MATERIAŁ WYSKROBINOWY ŁĄCZNEJ ŚREDNICY 7CM. W NIEWIELKIEJ CZESCI GĄBCZASTY. CO TO OZNACZA? pytam poniewaz wizyte mam dopiero za 2 tyg.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl