Wynik badania Holter EKG u 33-latki

Witam! jestem po badaniu Holterowskim lekarz nicnie powiedział o moich wynikach może tu ktoś udzieli mi jakiejś informacji?? 131752 Qrs'ów Średni rytm HR 94, MAX rytm HR 145 ,MIN rytm HR 61 ponadto wykryto78 pojedyńczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych 229 Tachykardii, 384 pobudzeń komorowych 303 pojedyńczych przedwczesnych pobudzeń komorowych. Zaznaczę że w czasie ciaży mdlałam a teraz mam częste zawroty głowy, ale lekarz twierdzi że jest ok. Proszę o odpowiedz z góry dziekuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym Holterze obserwowano zaburzenia rytmu o charakterze pobudzeń dodatkowych oraz tachykardii (przyspieszenia akcji serca). Sugeruję konsultację ze specjalistą kardiologiem, który zestawi wynik badania z historią Pani choroby oraz danymi aktualnymi.