Wynik badania Holterem 62-letniej kobiety do analizy

Prośba o ocenę wyników badania holterowskiego witam jestem kobieta i mam 62 lata chciałabym prosić o ocenę badania holterem . Rytm zatokowy od 45/min do 137/min,śr61/min. Okresowo dość liczne pobudzenia przedwczesne nadkomorowe, dość liczne przewiedzione z aberracją , sporadycznie gromadne. Bez arytmii komorowych. Bez pauz >2s.Dziękuje za odpowiedż

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Po za tym sam opis badania nie jest wystarczający należy obejrzeć i przeanalizować całość. Proponuje udać się do kardiologa.