Wynik badania hormonalnych a starania o dziecko od ośmiu miesięcy

WITAM bardzo proszę o pomoc staramy się z mężem od 8 miesięcy o ciązę , jednak jak do tej pory bez skutków uzywam testów owulacyjnych , postanowiłam zrobic badania hormonalne oto moje wyniki lh 10,63 u/l fsh 5,67 u/l estradiol 318pg/ml progesteron 1,99 ng/ml prolaktyna 258,70ulU/ml testosteron 0,53 ng/ml wczoraj byłam u lekarza który nie chciał spojrzec na wyniki mówiąc że dopiero po roku starń robi sie hormony ;/ jestem załamana , dalej nic nie wiem , usg wporzątku badanie robione w 14 dc

Witam,
prolaktyna jest w normie, pozostałe wyniki aby móc zinterpretować konieczna jest znajomość dnia cyklu, w którym wykonała Pani badania.
Rzeczywiście dopiero po 12 miesiącach bezskutecznych starań o ciążę, zaleca się diagnostykę.

pozdrawiam!