Wynik badania hormonów a starania o dziecko

Witam, Z mężem staramy się o dziecko już od 5 miesięcy. Ostatnio miałam zlecone badania hormonów w 2-3 dniu cyklu: FSH 5,65 mlU/ml Estradiol 22,62 pg/ml Prolaktyna 11,77 ng/ml Testosteron 13,97 ng/dl Natomiast tarczycowe: TSH 0,932 FT3 3,17 pg/ml FT4 1,40 ng/dl anty-TPO 46,85 IU/ml (mam hashimoto) Czy wyniki są dobre? Lekarz kazał jeszcze czekać i zrobić badanie nasienia. Moich nie kazał już powtarzać...już się niepokoimy i to bardzo,że nic nam ze starań nie wychodzi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione wyniki nie budzą zastrzeżeń.