Wynik badania hormonów tarczycy a podejrzenie nadczynności

Dzień dobry,czy poziom hormonów tarczycy jak poniżej wskazuje na nadczynność tarczycy?TSH - 0,25Ft4 - 16,8Nie mam żadnych objawów fizycznych (nie zmieniła mi się waga, nie jest mi gorąco, nie trzęsą mi się ręce itp.) ale badanie zasugerował psycholog z powodu dużej drażliwości i niestabilności emocjonalnej.W świetle moich doświadczeń wspomniane objawy psychiczne mogą być 100% 'naturalne' w obecnej sytuacji życiowej, ale zastanawiam się czy taki poziom hormonów ich nie potęguje?Dziękuję

Witam. Niestety interpretacja badania nie jest możliwa gdyż nie podała Pani jednostek w których wykonane były oznaczenia.